Glitter Stickers
Add sparkle and shine to your creative projects with glitter stickers. Perfect for scrapbooking, cardmaking, journalling, gift tags and adding special finishing touches.
When you buy glitter stickers online at Scrap of Your Life, you can choose from a wide selection of styles, colours and textures that are guaranteed to suit all themes and budgets.
Looking for more ways to decorate? Explore our Craft Stickers collection for even more creative embellishments.
American Crafts - Memory Planner Collection - Marble Crush Stickers
Regular price
$5.99
$3.99
Save 33%
- Unit price
- / per
Regular price
$5.99
$3.99
Save 33%
- Unit price
- / per
$8.95
- Unit price
- / per
Cocoa Vanilla - These Days Collection - Gold Glitter Puffy Hearts
$6.95
- Unit price
- / per
$6.95
- Unit price
- / per
Do Crafts - Glitterations - Anita's Glitterations Upper Case Alphabet Stickers
Regular price
$3.99
$2.99
Save 25%
- Unit price
- / per
Regular price
$3.99
$2.99
Save 25%
- Unit price
- / per
Heidi Swapp - Hello Today - Glitter Stickers 5"X7" Blue
Regular price
$6.99
$4.99
Save 29%
- Unit price
- / per
Regular price
$6.99
$4.99
Save 29%
- Unit price
- / per
Heidi Swapp - Hello Today - Glitter Stickers 5"X7" Teal
Regular price
$6.99
$4.99
Save 29%
- Unit price
- / per
Regular price
$6.99
$4.99
Save 29%
- Unit price
- / per
HOTP - Dazzles Stickers - Dragonfly - Gold
Regular price
$3.99
$2.00
Save 50%
- Unit price
- / per
Regular price
$3.99
$2.00
Save 50%
- Unit price
- / per
HOTP - Dazzles Stickers - Flower - Gold
Regular price
$3.99
$2.00
Save 50%
- Unit price
- / per
Regular price
$3.99
$2.00
Save 50%
- Unit price
- / per
HOTP - Dazzles Stickers - Nutcracker
Regular price
$3.99
$2.00
Save 50%
- Unit price
- / per
Regular price
$3.99
$2.00
Save 50%
- Unit price
- / per
HOTP - Stickers - Dazzles Butterfly Stickers - Gold
Regular price
$3.99
$2.00
Save 50%
- Unit price
- / per
Regular price
$3.99
$2.00
Save 50%
- Unit price
- / per
HOTP - Stickers - Dazzles Stacked Heart - Gold
Regular price
$3.99
$2.00
Save 50%
- Unit price
- / per
Regular price
$3.99
$2.00
Save 50%
- Unit price
- / per
$3.99
- Unit price
- / per
$4.50
- Unit price
- / per
Me and My Big Ideas - Create 365 Planner Stickers To Do Gold Foil
$7.50
- Unit price
- / per
$7.50
- Unit price
- / per
Regular price
$4.99
$2.99
Save 40%
- Unit price
- / per
Sandylion - Glittery Pirate Treasure Stickers
Regular price
$3.99
$2.99
Save 25%
- Unit price
- / per
Regular price
$3.99
$2.99
Save 25%
- Unit price
- / per
Sandylion - Vellum Glitter Stickers - Easter Egg
Regular price
$4.99
$2.99
Save 40%
- Unit price
- / per
Regular price
$4.99
$2.99
Save 40%
- Unit price
- / per
$7.99
- Unit price
- / per
$5.99
- Unit price
- / per
You're viewing 19 of 19 products
- Scrapbooking
- Scrapbooking Shop
Must-have scrapbooking stuff for beautiful 12x12 layouts
By Julie Hyde
You know that feeling. It's either midnight and you're deep in an online rabbit hole of patterned paper and embellishment packs, or you're standing in a craft aisle with six...
- 12 x 12 Albums
- Albums
- Scrapbooking Albums
Which Scrapbook Album Is Right for You?
By Julie Hyde
Choosing a scrapbook album can be a little confusing—especially when there are so many sizes and styles available. Should you choose a traditional 12×12 album, a smaller SN@P! album, a...
- Rub Ons
Scrapbooking Rubons - Everything You Need to Know!
By Julie Hyde
Scrapbook Rub Ons are getting more and more popular! They're super easy to use and the quality today is much better than it was years ago. Rub Ons are a...
- Gel Plate
- Product Talk
Gelli Plate Printing for Beginners: How to Use a Gelli Plate.
By Julie Hyde
Gelli Plate Printing for Beginners: How to Use a Gelli Plate for Scrapbooking, Journals and Mixed Media If you love mixed media, art journalling, scrapbooking, or creating your own unique...
Featured collection
Featured collection
Your product's name
Product subtitle
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Product subtitle
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Product subtitle
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Product subtitle
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Product subtitle
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Product subtitle
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Product subtitle
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Product subtitle
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Product subtitle
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Product subtitle
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per